REVALID® Регенеративен протеински шампон 250 ml

Информации за продуктот:

Нежно ја мие и регенерира Вашата коса. Хранливите состојки како екстракт од овес, пченичен протеин и пантенол ја зајакнуваат структурата на влакното. Алантоинот ја смирува кожата на скалпот.

Масирајте неразредена количина од шампонот на мокра коса. Исплакнете. Повторете, ако е потребно. За секојдневна употреба. Дерматолошки тестиран

540,00 ден